park

Każdy z nas może znaleźć się w trudnej sytuacji. Każdy z nas może napotkać problemy, z którymi trudno uporać się w pojedynkę. Jeśli czujesz, że znalazłeś się w sytuacji bez wyjścia, przeżywasz trudności osobiste, masz niskie poczucie własnej wartości, czujesz się zagubiony, cierpisz na brak snu, spadek energii i kondycji psychicznej lub chcesz uporządkować życie rodzinne, znaleźć odpowiedź na dręczące Cię pytania, a także odszukać swoje miejsce w życiu – zapewniamy, że trafiłeś pod właściwy adres. Jeśli w kręgu Twoich zainteresowań znajdują się gabinety psychologiczne na terenie Poznania, serdecznie zapraszamy!

Co inni powiedzą . Nie przejmowałem się porażką, ale bardziej tym, że od tego momentu zawiodłem, coś nie poszło, jestem gorszy. Podwinęła mi się noga. Mam tylko podstawowe umiejętności. To kładzie na mnie złe światło. Chce być z siebie zadowolony,  ale to dzieje się rzadko, a każda porażka jeszcze to oddala lub pogarsza.

Jestem dumny z innych i ich osiągnięć, ale  ja przy nich jestem gorszy. Nie podejmuje rękawicy i nie robie tego samego. Pytam siebie: czemu ja nie wpadłem na ten pomysł? czemu ja tego nie robię? Niech inni nie robią nic, żebym ja nie czuł się przy nich gorszy -  tak bardzo jestem zazdrosny. 

Fantastyczne doświadczenie! Dużo śmiechu, czasem płaczu i łez - na pewno baaardzo intensywnie!
Muszę przyznać, że przed pierwszym spotkaniem byłam bardzo sceptyczna. Nie wiedziałam jak to będzie wyglądało, kto się pojawi i jak ja się odnajdę wśród kompletnie obcych mi kobiet, obawiałam sie bardzo i stresowałam. Jednak okazało się, że zupełnie niepotrzebnie! nie wiem czy miałam szczęście, że spotkałam tak cudowne kobiety czy to grupa spowodowala, że tak się otworzyłyśmy, zgralyśmy, zaprzyjazniłyśmy! Każde spotkanie to bomba emocji, doznań, odkrycia kawałka siebie. To cudowne móc zobaczyć, że inne kobiety zmagają się z tymi samymi problemami, wyzwaniami, doświadczeniami. Ze spotkania na spotkanie bardziej się otwierałam, bez nacisku, w swoim tempie. jednak nie warto się wahać bo im więcej z siebie dajesz tym inni bardziej się otwierają... podsumowując ten rok- była to super inwestycja w swój rozwój- mam lepszy kontakt ze swoją kobiecością, z innymi kobietami, bardziej doceniam to że jestem kobietą. Warto przeżyć te piękne chwile, przełamać się i skorzystać z możliwości uczestnictwa w tej grupie. Nic sie nie ryzykuje a można zyskać nowe grono przyjaciółek!