Najlepsze gabinety psychologiczne w Poznaniu

Kompleksowa pomoc, pełne zrozumienie, zespół wykwalifikowanych specjalistów.

Nasz ośrodek powstał po to, aby pomagać, wspierać, odpowiadać na pytania, szukać nowych dróg i nabywać umiejętności radzenia sobie w sytuacjach trudnych. Naszą specjalnością jest psychoterapia indywidualna i grupowa, jak również psychoterapia rodzin oraz par. Specjalizujemy się w prowadzeniu grup terapeutycznych na różnym poziomie zaawansowania. Prowadzimy zajęcia profilaktyczne, a także warsztaty dla młodzieży, rodziców i wychowawców. Udzielamy konsultacji psychologicznych rodzicom doświadczającym kłopotów rodzinnych i wychowawczych. Stworzyliśmy wartościowy zespół profesjonalistów, który posługuje się najnowocześniejszymi metodami psychoterapii. Do każdego Klienta podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem i zrozumieniem. Każdego traktujemy w sposób indywidualny.

Każdy współpracujący z nami psycholog to wysokiej klasy specjalista z odpowiednimi kwalifikacjami i wieloletnim doświadczeniem w zawodzie. Każdy nasz psycholog pracujący na terenie Poznania oferuje profesjonalne i kompleksowe wsparcie w przypadku trudności o różnym podłożu. Nie tylko odpowiada na pytania, ale także pomaga znaleźć rozwiązania problemów uwzględniając indywidualne potrzeby pacjenta.

Wsparcie, jakie oferujemy w naszych gabinetach psychologicznych w Poznaniu ma na celu przedstawienie i pokazanie nowych możliwości w męczącej sytuacji, która tylko z pozoru wydaje się być bez wyjścia. Jesteśmy gotowi, aby stawić czoła powierzanym nam sekretom, zgodnie z regułami etyki zawodowej oraz tajemnicy lekarskiej. Kluczem do sukcesu jest odpowiednio przeprowadzona przez nas diagnoza i bogaty wachlarz stosowanych podejść psychoterapeutycznych. Dzięki temu jesteśmy w stanie pomagać osobom cierpiącym na zaburzenia osobowości, rodzinom, parom, dzieciom i młodzieży.

Zapraszamy!