Jestem psychologiem i pedagogiem z powołania. Praca z ludźmi daje mi poczucie spełnienia zawodowego. Ukończyłam studia psychologiczne magisterskie o specjalizacji seksuologia społeczna. W 2021 roku obroniłam pracę magisterską „Wpływ wychowywania się w rodzinie niepełnej”, co było kontynuacją badań pracy licencjackiej w której pisałam o wpływie braku ojca na życie dziecka, na każdym etapie życia.

Przeprowadziłam liczne konsultacje, wywiady i badania stąd wiem jak ciężkie jest to doświadczenie, dlatego praca z osobami z rodzin rozwiedzionych i z problemem alkoholowym, jest mi szczególnie bliska.

Dodatkowo pracuje z młodzieżą jako psycholog w Poznańskim Technikum. Młodzież i dzieci doceniły moją energię i sposób pracy, dlatego w tej grupie wiekowej mam największe doświadczenie.

Ponadto doświadczenie nabyłam w Wielkopolskim Centrum Terapii Par i Rodzin, Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie, a z najmłodszymi w Domu Dziecka nr 2 w Poznaniu i Centrum Wspierania Rodzin na ul. Swoboda.

Jestem psychologiem który bierze czynny udział w rozmowie. Koncentruje się przede wszystkim na udzielaniu wsparcia osobom z problemami emocjonalnymi, wysoko wrażliwym, nieśmiałym, mającym trudności w nawiązywaniu relacji międzyludzkich, z niskim poczuciem własnej wartości, DDR, DDA, cierpiącym z powodów problemu natury seksuologicznej.

Wierzę, że każdy z nas posiada indywidualne zasoby by poradzić sobie z umysłem oraz emocjami jednak często nie wiemy od czego zacząć. Dlatego staram się w pracy naprowadzić na odpowiednie tory, wspierać i towarzyszyć w podejmowaniu takich decyzji, zarazić entuzjazmem i optymizmem do życia. Dzielę się energią i wierzę, że holistyczne podejście do człowieka może uwolnić pełen potencjał jaki się kryje w każdym z nas.

Niezależnie więc czy potrzebujesz jednorazowego wsparcia czy regularnych konsultacji zapraszam do kontaktu.